Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Дата: 13 листопада 2018 о 10:50, Оновлено 19 серпня 2019 о 18:12
Автор: Ткачук Л. П.

З історії НВК

Біографія нашої школи  розпочалася ще з 1890 року, коли в селі  діяла церковно-приходська школа. Нове  приміщення  школи, збудоване у 1909 році, існувало до 17.09.1943 року.  В цей жахливий день  село повністю спалили фашисти. І лише з  1953 року в селі почала діяти нова школа. А в 1977 році  було відкрито нову середню школу.

За період свого існування  школа внесла  вагомий внесок  у справу навчання, виховання і підготовку  підростаючого покоління села до майбутнього самостійного життя. Запровадження в школі кращих методів навчання, технічних засобів, навчальних кабінетів створювало умови для якісної підготовки  учнів із основ наук і забезпечувало  їх успішний вступ  до вибраних  ними вищих навчальних закладів.

Щорічно наші учні беруть участь у районних  і навіть обласних  олімпіадах та конкурсах,  а також виборюють в них призові місця. Активно пройшов конкурс "Соняшник" - організатори: ЛаштаМ.П., Сиротюк Ю.М., Сиротюк М.А.; "Левеня" - Федорчук Д.П.   Є сертифікати з добрими результатами.

Тішать успіхи обдарованих дітей та результати роботи їх учителів. Щорічно учні нашого НВК беруть участь у різноманітних конкурсах, турнірах. Активно пройшов конкурс "Соняшник" - організатори: Лашта М.П., Сиротюк Ю.М., Сиротюк М.А., Горецька Н.В.;

"Кенгуру" – організатори Поліщук О.Р., Федорчук О.Л. Є сертифікати з добрими результатами.

У закладі розроблено програму «Обдарована дитина». Як наслідок, учні НВК успішно виступають на ІІ етапі та беруть участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Цього року 9  учнів  НВК взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін, Міжнародному конкурсі з української мови ім. П. Яцика та мовно-літературному конкурсі імені Т. Шевченка.

Переможцями олімпіад стали:

• ІІІ м. з української мови і літератури  - Літвинчук Марія 11 кл. вчитель Сиротюк Ю.М
  • ІІІ м. з історії – Демчук Анна 10 кл., вчитель Гордійчук В.В.
  • ІІІ м. з біології - Літвинчук Марія  11клас, вчитель Кирильчук Т.М.

У конкурсі ім. П. Яцика: – ІІ місце; літературознавчому конкурсі ім. Т. Шевченка – ІІІ; читців-декламаторів ІІ місце зайняла Літвинчук Марія. Постійно беруть участь наші школярі і у районних спортивних змаганнях.

Аналіз результативності виступу учнівської команди Великоклецьківського НВК на Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, порівняльні результати виступу команди у попередні роки свідчать про те, що педколективом проводиться певна робота щодо розвитку інтересів учнів до поглиблення знань із базових дисциплін, на достатньому  рівні організована робота з обдарованими дітьми. Цьому, зокрема, сприяє введення курсів за вибором, факультативів, індивідуальні та групові заняття, конкурси.

Працює  також дитяча організація учнівського самоврядування, члени якої беруть активну участь у житті закладу.  На високому рівні проходять дні самоврядування. Цього річ такий день був організований і проведений професійно і цікаво. Кращі учні старших класів показали свої знання і навіть вміння проводити уроки, використовуючи різні форми і методи. «Директором» була обрана учениця 11 класу Демчук Марія.. Всі учні були задоволені  своєю працею і результатом роботи.

Численні подяки та грамоти свідчать про те, що учні школи    неодноразово   були і переможцями  в районних  змаганнях по спорту.

Завдання дирекції НВК - спрямувати роботу педагогічного колективу на виховання в учнів та вихованців дошкільного підрозділу  високих моральних якостей, любові до  рідного краю, землі, на якій народились  і де зросли. В НВК запроваджений філологічний профіль навчання - українська філологія.

За минулий навчальний рік у школі покращилась методична робота. Засідання методичних об’єднань, семінарів, інструктивно-методичних нарад; творчі звіти – ці та інші форми роботи стали повсякденними у житті НВК.

В 2018 – 2019 н. р.  педагогічний колектив працював над науково-методичною проблемною «Підвищення професійної компетентності педагогічних працівників та формування конкурентноспроможного учня в умовах модернізації освітнього  процесу»

Виховна тема:

«Реалізація ціннісного ставлення особистості до історичних, культурних і духовних надбань рідного краю»

Працюють методичні об’єднання вчителів:

• Природничо – математичного циклу;
  • Суспільно-гуманітарного циклу;
  • Початкових класів;
  • Класних керівників;

Діють учнівські організації

- учнівська рада

- дитяча організація “Барвінчата”

Працюють виховні центри

- Кімната народознавства

- Куточок символіки

- Куточок шкільного лісництва

- Куточок історії школи

Одне з найкращих  заходів оптимізації освіти - робота  дошкільного навчального підрозділу

Матеріально-технічне забезпечення Великоклецьківського НВК

За Програмою розвитку Великоклецьківського НВК в  закладі    проведено такі роботи :

• проведено заміну  дверей  (1шт.), в класних кімнатах – 2 шт.;  заміну  вікон -10 шт.;
  • оформлено класну кімнату для учнів 1 класу Нової української школи.
  • придбано меблі для 1 класу.
  • Придбано 2 ноутбуки, принтер та телевізор.
  • Розпочато  облаштування внутрішніх вбиралень.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.